top of page

Magiczne światło nowej współpracy: Chatka Czarny Bocian i Twórca lamp vintage Retro AbażurStojakt z drewnianą podstawą, na której znajduje się reklama Profilu Retro Abażur na Instagramie.
Retro Abażur w salonie Chatki Czarny Bocian

Początek roku rozpoczął się u Nas intensywnie, od współpracy która z pewnością rozświetli nie tylko Chatkę Czarny Bocian, ale również serca wszystkich miłośników unikatowego rękodzieła. Z dumą ogłaszamy rozpoczęcie współpracy między agroturystyką Chatka Czarny Bocian a utalentowanym twórcą lamp w stylu vintage.


Jako gospodarze malowniczo położonej w sercu Karkonoszy chatki, od początku dążyliśmy do stworzenia wyjątkowego miejsca wypoczynku, które łączyłoby tradycję z nowoczesnością, rękodzieło z lokalnymi historiami. W efekcie powstało partnerstwo z artystą specjalizującym się w tworzeniu niepowtarzalnych lamp w stylu vintage Retro Abażur.


Lampy od zimy ozdabiają przestrzeń Chatki, wprowadzając niepowtarzalny klimat i magiczną atmosferę. Każda lampa jest unikatowa, pełna historii z dolnośląskich i opolskich targowisk ze starociami i ciepła, co doskonale harmonizuje z przytulnym charakterem naszej agroturystyki.


Pan Czesław jest pasjonatem lokalnych targów staroci. W niezwykły sposób łączy tradycyjne wzory z nowoczesnymi trendami. Dlatego jego lampy to nie tylko piękna ozdoba wnętrza, to przede wszystkim unikaty. Aby obejrzeć i zakupić jedną z tych pięknych lamp, zapraszamy Was do odwiedzenia profilu na Instagramie (@retro.abazur). Tam znajdziecie pełen katalog jego autorskich projektów i będziecie mieli okazję nawiązać kontakt bezpośredni.

Cieszymy się, że możemy dzielić się z Wami tą wspaniałą nowiną o współpracy, która dodaje nowego blasku naszej Chatce. Zapraszamy Was do odwiedzenia naszej agroturystyki, by doświadczyć nie tylko uroku otaczającej przyrody, ale również magii, którą niesie ze sobą każda z lamp vintage.


Niech to magiczne światło będzie dla Was inspiracją i powodem do odwiedzenia nas w najbliższym czasie! Szczęśliwego Nowego 2024!

44 wyświetlenia0 komentarzy

コメント


bottom of page