top of page

Balia ogrodowa w Chatce Czarny Bocian

Zaktualizowano: 23 lis 2023

W dzisiejszym zabieganym świecie, pełnym codziennych wyzwań i stresu, poszukiwanie chwil spokoju i relaksu staje się priorytetem. Coraz więcej osób odkrywa, że oaza spokoju może być dosłownie na wyciągnięcie ręki – podczas kąpieli w balii ogrodowej opalanej drewnem. Balia ogrodowa w Chatce Czarny Bocian ustawiona jest na tarasie, przy wyjściu do kuchni dzięki czemu nasi goście mogą cieszyć się prywatnością i w wygodny sposób mogą korzystać z naszego udogodnienia.


Koszt jednorazowego wynajmu balii wynosi 250 zł za kąpiel, kolejnego dnia rozgrzewamy balię w cenie 150 zł. My zajmujemy się przygotowaniem balii i rozpaleniem pieca do odpowiedniej temperatury dla naszych gości. Do wody dodajemy pachnące olejki. Balia ogrodowa w Chatce Czarny Bocian posiada także opcję masażu bąbelkami.Na zdjęciu znajduje się balia ogrodowa opalana drewnem. Jest otoczona zielonym żywopłotem, drzewami i drewnianą ławką. W tle widać Karkonosze.
Balia ogrodowa na tarasie Chatki Czarny Bocian w Podgórzynie

Ale jakie są właściwie zalety korzystania z balii ogrodowej opalanej drewnem?


1. Balia ogrodowa w Chatce Czarny Bocian to bliskość natury

Balia ogrodowa opalana drewnem to idealne połączenie luksusu i prostoty. Siedząc w ciepłej wodzie, możesz cieszyć się otaczającym cię pięknem przyrody. To jak podróż w czasie, w którym natura była jedynym źródłem relaksu. Balia ogrodowa w Chatce Czarny Bocian znajduje się w otoczeniu pięknych Karkonoszy, z widokiem na Śnieżkę.


2. Odpoczynek od technologii

Współczesne życie jest przesycone technologią, ekranami i ciągłą dostępnością internetu. Kąpiel w balii ogrodowej to moment, w którym możesz odciąć się od cyfrowego świata i zanurzyć w pełni w realnym życiu, podziwiać gwiazdy i piękny krajobraz Karkonoszy. To szansa na prawdziwy detox dla umysłu. Balia ogrodowa w Chatce Czarny Bocian jest też otoczona kameralnymi lampkami, które są przedłużeniem pięknych widoków.

Na zdjęciu znajduje się drewniana ścianka. W centrum szklana butelka z lampkami, obok lampione ze świecami. W tle kwitnące kwiaty ogrodowe.
Wokół balii ustawiliśmy klimatyczne dekoracje, lampki i pachnące kwiaty.

3. Ciepło i relaks

Drewnem opalane balie ogrodowe dostarczają naturalnego ciepła, które pochodzi od płonącego drewna. To inny rodzaj ciepła niż w tradycyjnych wannach, bardziej przytulny i relaksujący. Połączenie ciepłej wody i dźwięków trzaskającego ognia stwarza kameralną atmosferę.

4. Terapia aromaterapeutyczna

Do wody dodajemy naturalne olejki eteryczne, które pomogą wzmocnić efekt relaksu. Olejki z lawendy, mięty pieprzowej lub eukaliptusa pomogą Ci odprężyć się i odetchnąć pełną piersią.


Wieczór. W centrum butelka z klimatycznymi lampkami. Osoba trzyma lapkę wina. W tle podświetlona i bulgocząca woda balii ogrodowej.
Kąpiel w balii ogrodowej, Chatka Czarny Bocian w Podgórzynie.

5. Oaza spokoju o każdej porze roku

Balie ogrodowe opalane drewnem nie muszą być ograniczone do letnich miesięcy. Dzięki dobrej izolacji można korzystać z kąpieli przez cały rok. To idealne rozwiązanie na zimowe wieczory, kiedy mgła i śnieg tworzą magiczną atmosferę.

6. Wyjątkowa estetyka

Balia ogrodowa to nie tylko źródło relaksu, to także estetyczny element ogrodu. Drewno i naturalne materiały harmonijnie wpisują się w nasze otoczenie.

7. Spotkania towarzyskie

Kąpiel w balii ogrodowej to doskonały pomysł na spędzanie czasu z przyjaciółmi i rodziną. To miejsce, w którym możecie razem delektować się ciepłem i atmosferą, rozmawiać i celebrować wspólnie spędzony czas.

Na zdjęciu płomień i widok palącego się drewna.
Ogień z pieca balii opalanej drewnem, Chatka Czarny Bocian w Podgórzynie

Balia ogrodowa opalana drewnem to znacznie więcej niż zwykła wanna. To kącik spokoju, w którym łączymy się z naturą, odprężamy umysł i odzyskujemy spokój. Dla wielu z nas to właśnie ta bliskość natury stanowi ucieczkę od codzienności, a jednocześnie powrót do jej korzeni. To doświadczenie pozwala się niezwykle zrelaksować.

51 wyświetleń0 komentarzy

Σχόλια


bottom of page